ZOSTAĆ INSTRUKTOREM HSR

HSRInspektorat Ratowniczy Chorągwi Śląskiej zaprasza do współpracy wszystkich ratowników ZHP, którzy poszukują pola stałej służby w specjalności ratowniczej i chcą rozwijać się w tej dziedzinie. Zostań Instruktorem Harcerskiej Szkoły Ratownictwa! To wspaniała przygoda, możliwość poznania wielu ludzi z pasją a przede wszystkim możliwość ciągłego wszechstronnego rozwoju.

Jeżeli jesteś ratownikiem ZHP, chciałbyś uczestniczyć w kursach pierwszej pomocy jako kadra, zdobywać status instruktora potencjalnego, a w przyszłości dołączyć do grona Instruktorów HSR zostaw nam swoje dane kontaktowe – wypełnij ankietę która znajduje się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1UW1b7K2_JSB8My1xqgRBH9jNc0uwTvqu5JYalpICYCw/viewform

Jeżeli nie jesteś jeszcze ratownikiem ZHP zapraszamy Cię na Wędrownicze Kursy Pierwszej Pomocy HSR. Aktualny kalendarz kursowy znajdziesz tutaj: http://slaska.zhp.pl/czuwaj/info/hsr/kalendarz

Dołącz do nas również na FB: https://www.facebook.com/hsr.slask

Czekamy na Ciebie. Pomóż nam wspierać specjalność ratowniczą w Chorągwi Śląskiej.

hm. Robert Latacz
phm. Grzegorz Kubiczek
Inspektorat Ratowniczy Chorągwi Śląskiej
www.hsr.slaska.zhp.pl
hsr@slaska.zhp.pl

Zobacz Również

Spotkanie informacyjne dla rodziców

2018-01-14 20:20:36
admin

8

Harcerska Akcja Zimowa 2018

2018-01-03 20:56:19
admin

8

WSPÓŁZAWODNICTWO DRUŻYN

2017-12-16 19:28:49
admin

8

14 Drużyna Harcerska “FENIKS”

2017-11-20 20:23:16
administrator

8

Post Author: Administrator