ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM NA UEFA EURO 2017!

Witam!

W w imieniu Urzędu Miasta Tychy oraz PZPN-u serdecznie zachęcam do zgłaszania udziału w wolontariacie podczas UEFA EURO 2017.

Już w czerwcu 2017 roku Polska ponownie będzie gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w Europie. W sześciu Miastach-Gospodarzach w tym w Tychach odbędzie się UEFA EURO U21 Polska 2017.Jest to również kolejna szansa na włączenie się w przygotowania do wielkiej imprezy w roli Wolontariusza. Jesteś fanem piłki nożnej? Interesują cię przygotowania dużych wydarzeń sportowych?  Chcesz zobaczyć od kuchni, jak wyglądają imprezy piłkarskie? Zgłoś się na wolontariat podczas się UEFA EURO U21 Polska 2017 w Tychach. Czerwiec będzie miesiącem pełnym emocji, wyzwań, ciężkiej pracy, ale przede wszystkim to okres wspaniałej przygody! Dołącz do grona wolontariuszy, wspieraj swoją drużynę w walce o zaszczytne trofeum i bądź z nami w środku tych wydarzeń!

Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2016.
Formularz rekrutacyjny: https://u21poland.com/rekrutacja/
Opis stanowisk: https://u21poland.com/opis-stanowisk/

Piotr SOLIK
Koordynator Wolontariatu | Miasto Gospodarz Tychy
Lokalny Komitet Organizacyjny UEFA EURO U21 Polska 2017
Tel: +48 600 917 926
E-mail: wolontariat.tychy@u21poland.com

Post Author: Kamil Żak